Herbalife Beslenme Kulübü

Yazar: Mehmet Okunma Sayısı: 2352 Yayınlanma Tarihi 26 Apr 2017 Yorum: 0

Herbalife Beslenme Kulübü

Dünyanın önde gelen ülkeleri Avrupa'dan Asya'ya kadar yaygın ve kopyalanması çok düşük ücreti olan bir bayilik olmayla başlıyor. örnek resimlere internet arama motoru aracılığı hemen görsel olarak arayıp bulabilirsiniz.Beslenme Kulüpleri toplulukları bir araya getiriyor ve insanları beslenme konusunda eğitmek için zemin hazırlıyor. Dünyanın bir çok ülkesinde beslenme kulüpleri sayesinde insanlar sosyalleşmeye, beslenme hakkında bilgi sahibi olmaya, ailelerinin ve arkadaşlarının desteğini almaya ve sunduğumuz bir ürünümüzün tadını çıkarmaya vakit bulmuş oluyorlar.

Beslenme Kulüpleri, distribütörlerin düzenledikleri ve üyelerinin haftada bir kaç kere destekleyici ve besleyici bir ortamda sosyalleşmek, sunduğumuz ürünlerin tadını çıkarmak, sağlıklı ve dengeli beslenme ile kilo kontrolü hedeflerine ulaşmak ve tecrübelerini paylaşmak için bir araya geldikleri toplantılardır.

Doğru ve dengeli beslenme yolculuğunda yan yana olmak ve birbirimize destek vermek, sonuçlarımızı paylaşmak, hoş vakit geçirmek, sosyal çevre edinmek, edindiğimiz tecrübeleri aktarmak… ve daha neler neler var bu kulüplerde…

Beslenme Kulübleri, daha iyi bir yaşam sürmenin sağlıklı beslenmekten ve düzgün yaşamaktan geçtiğine inananların kulübüdür. Bizler Sağlıklı Beslenme Kulübünde, sağlık kalitesini yükseltmek, daha iyi görünmek, zindeliği arttırmak için birtakım önerilerde bulunuyoruz. Ürün ve hizmet yelpazemiz içerisinde; çeşitli tatlardaki iç beslenme ürünlerimiz ile vücudumuzun ihtiyaç duyduğu besinlerin alımının yanı sıra, dış beslenme ürünlerimiz ile cilt bakımı uygulamaları yer alıyor. Kişinin bünyesine göre yiyecek ve içeceklerin seçildiği, cildinin yağlı-normal-kuru oluşuna göre uygulanacak çeşitli cilt bakımlarının uygulandığı bu kulüpte, üyelik sistemi bulunuyor. Ürünlerin içerisinde kaliteli lifleri ve 23 vitamini ve minerali barındırması gibi fark yaratan beslenme özellikleri sayesinde; düşük kalori ile doyma sağlandığı gibi, metabolizmanızla paralel çalışarak sizlere daha rahat hareket etme imkânı ve sağlıklı bir yaşam fırsatı sunuluyor.

Ürünlerin markası Herbalife firması olup 37 yıldır ve 94 ülkede deposu bulunan bu yıl ki cirosu 4.6 milyar dolar olan bir firmadır. Hiçbir olumsuzluğa yol açmayacak kadar emin ve sağlıklı olan ürünlerimiz ABD’de ve Avrupa’da yıllardan beri kullanıldığını hatırlatmak isteriz.

Türkiye Pazar potansiyeli yenilikçi ve obezitede ön sıralarda yer aldğı için halkın sağlığı ve aktifliğini kazandıracak sistemin kilit noktası olacağını tespit ettik. Pazar potansiyeli yaklaşık olarak her mahallede birer club olacağı düşünülüyor.Bunun en büyük örneği de Meksika da. Bu ülkede 70 bin tane kulup bulunmaktadır ve öyle ki hastaneleri bomboştur insanların bu kulup ler sayesinde sağlık kaliteleri yüksek ölçüdedir. İlgilenen herkesle bayilik görüşmeleri için hazırız.

Serap DEMİRHAN

Tel:0542 724 7 724


Yorumlar
Yorum Yap