Herbalife ürünleri nasıl kullanılır? Nasıl hazırlanır?

Herbalife ürünleri nasıl kullanılır? Nasıl hazırlanır?

29.09.2019
Bu yazımızda sizi Herbalife ürünleri nasıl kullanılır ve nasıl hazırlanır konusunda bilgilendireceğiz. Bitkisel gıda takviyesi olan Herbalife ürünleri günlük protein ve mineral ihtiyaçlarınızı karşılar ve öğün yerine tüketebilirsiniz. Zararlı kimsayal maddeler içermez. Herbalife kesinlikle zayıflama ilacı değildir. Düzenli kullanım sayesinde sağlıklı beslenmenize ve ihtiyacınız olan besin maddelerini doğru şekilde karşılamanıza olanak tanır. Bu sebeple kilo fazlası olanlar için zayıflama etkisi yaratırken kilo almak isteyenlere de istedikleri ideal kiloya kavuşmalarına yardımcı olur.

Bir konuyu tekrar hatırlatmak istiyoruz. Tüm Herbalife ürünlerinin üzerinde kullanım talimatları, içerikleri ve içerdikleri besin değerleri yazmaktadır. Aynı şekilde tarife ihtiyaç duyulan ürünler için de tarif detayları ve kullanımı herbalife ürünlerinin üzerinde mevcutur. Ancak elinizde ürün olmayabilir ve belki merak ediyorsunuzdur, etiket ya da talimatların yazıldığı bölüm okunmuyor veya yırtılmış olabilir. Bu sebeplerle sizler için kısaca en çok kullanılan ürünlere değinmek istedik.

Herbalife Formül 1 Shake Kullanımı

Günde 2 öğün yerine kullanabileceğiniz Formul 1 Shake ideal kilonuza ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Herbalife ürünleri arasında en çok satılan ve ilgi gören üründür. 2 öğün Shake ve 1 öğün normal beslenmek yeterli olacaktır. Mesela kahvaltı + öğle yemeği, yada kahvaltı + akşam yemeği olarak düşünebilirsiniz.

Formül 1 Shake nasıl hazırlanır ?

İki yemek kaşığı (ortalama 25-30 gr) Besleyici Shake’i, 250 ml yarım yağlı süt ile ilave ederek karıştırın. Süt yerine su da kullanılabilir ancak bunu sadece acil süt tedarik edemediğinizde tercih edin. İyice karıştırdıktan sonra artık keyifle içebilirsiniz.

 

 Herbalife Şimdi Sipariş ver! 

efsane günler gif